כיצד לשווק את העסק שלכם

כיצד לשווק את העסק שלכם

כיצד תשווק את העסק שלך בכמה צעדים פשוטים ובעלויות נמוכות

 

הקם אתר אינטרנט על פלטפורמת וורדפרס

כל עסק צריך אתר – פלטפורמת וורדפרס מאפשרת לך להקים אתר לכל מטרה, כולל אתרים מכירות, אתרי תדמית ועוד ללא עלות כלל. הפלטפורמה של וורדפרס מאפשרת לך הקמת אתר מקצועי ללא הגבלה בכמות התוכן עם עיצובים שונים לבחירתך. 

כל עסק צריך אתר אינטרנט שבו הוא מציג את השירותים שהוא נותן או את המוצרים שהוא מוכר, שבו הוא מפרסם מידע מטעמו ודרכו הוא מציע ללקוחות ליצור קשר עם העסק בכל שאלה שעולה.

 

פתח דף עסקי בפייסבוק

 

דף עסקי בפייסבוק לא עולה כסף והוא מאפשר לך לפרסם את העסק שלך ללא תשלום בתפוצה של מיליוני עוקבים פוטנציאליים ולקוחות פוטנציאליים, שעשויים להיות חשופים לדף שלך ולמידע שאתה מפרסם בו ולשיתופים שעושים אנשים לעמוד שלך. 

בדף עסקי תוכל להודיע על כל מוצר חדש, חנות חדשה וכל פרט שיכול לסייע לך במכירות, מבצעים חדשים, חדש על המדף ועוד. כל הודעה כזאת יכולה להיות מלווה בתמונה או במספר תמונות ללא הגבלה כלל וללא תשלום על היקף המידע. 

 

הקם מועדון לקוחות 

 

מועדוני לקוחות הם כיום האמצעי הטוב ביותר להגיע לקהל הלקוחות שלך. זוהי הדרך הזולה והממוקדת ביותר. 

הקמת מועדוני לקוחות עוזרים לעסק לשמור על לקוחותיו לאורך שמן וכידוע, שמירה על לקוחות חוסכת הרבה מאוד כסף, שכן לקוח חדש עולה לחברה פי כ-5 ואף יותר מכך. 

מועדון לקוחות המנוהל היטב מאפשר לעסק לקיים קשר רציף וטוב עם הלקוחות ולדאוג לשביעות הרצון שלהם והלישארותם לקוחות לאורך שנים.

 

שלח ניוזלטר

ניוזלטר הוא למעשה מעין מגזין שבית העסק כותב ושולח ללקוחותיו ולרשימות התפוצה שהוא מרכיב מפרסומים שונים ומצטרפים. 

ניוזלטר הוא אמצעי יעיל ונוח לשווק ללקוחות שלכם את המידע הכי חדש ורלוונטי, כאשר העסק יכול להתאים את המסרים לכל לקוח ולקוח בהתאם למידע של העסק עליו על הרגלי הצריכה שלו ורמת ההיענות שלו למסרים שיווקיים, כך ניתן להתאים לכל לקוח ולקוח מסרים שיווקיים הייחודיים רק לו. 

 

פתחו ערוץ יוטיוב

יוטיוב היום הוא אחד הכלים המשמעותיים בעולם השיווק. בניגוד למה שאפשר להניח, הוא לא מיועד רק לצעירים והוא לא מיועד רק לבעלי מצלמות מתוחכמות או למוזיקאים וקולנוענים. ערוץ ביוטיוב הוא ערוץ שיווק יעיל ואטרקטיבי עבור כל בית עסק. תוכלו להעלות בו פרסומות וסרטונים והכל בחינם.