ניוזלטר

ניוזלטר

בכל אתר כיום ניתן למצוא אפשרות להירשם לתפוצת ניוזלטר.

מהו ניוזלטר?

ניוזלטר הוא מעין מגזין של האתר, שדרכו הוא מפרסם מידע כמו כתבות, חדשות, מבצעים וכדומה. הנכתב ומופץ על-ידי גופים שונים כמו חנויות, חברות פרטיות, עמותות, בלוגים פרטיים ועוד. 

למעשה, רבים נרשמים לתפוצת ניוזלטר של אתר, לעתים מתוך רצון לקבל מידע על הנחות או לקבל מבצעים, לעתים בשל הנושא שבו עוסק האתר, שמעניין אותם. 

מי צריך ניוזלטר?

ניוזלטר אמצעי נוח וקל לתפעול, המאפשר לכם להגיע  אל הלקוחות באופן ישיר ופשוט, והוא זול מאמצעי השיווק האחרים.

 

לאילו עסקים מתאים לשלוח ניוזלטר?

 ניוזלטר מאפשר לכם לשלוח עיתון אינטרנטי לרשימת התפוצה שלכם עם כל המידע החדש שעליו תרצו לעדכן את גולשי האתר. הוא מתאים למעשה לכל עסק, חנות בגדים, חברות פרטיות ובלוגרים. ניוזלטר מספק לכם ערוץ תקשורת ישיר ללקוחות, באמצעותו תוכלו לספר על מוצר או שירות חדש, להציע מבצעים או לשלוח ללקוחות טיפים יעילים בתחום. 

 

מתי לשלוח? 

אחת לתקופה שתבחרו ותגדירו – אחת לשבוע, או אולי אחת לחודש. כך תשמרו על קשר קבוע עם הלקוחות שלכם והעוקבים שלכם.


כמה פעמים בחודש? אין תשוב אחת, אך חשוב שתשמרו על הפצה קבועה של ניוזלטרים: פעם בשבועיים, פעם בחודש, וכך תוכלו להישאר בתודעת הלקוח לאורך זמן. 

עם זאת, אל תגזימו בתדירות השליחה. תדירות גבוהה מדי עלולה להוביל לכך שלקוחות ינטשו אתכם ויבקשו להסירם מרשימת התפוצה. 

יתרונות הניוזלטר

ניוזלטר הוא הזדמנות טובה להביא לקוחות שיחזרו אליכם לרכוש מוצרים או שירותים נוספים, מבצע חדש שיכול להביא לקוחות  חוזרים. ניוזלטר מאפשר לכם לבדוק מי מהלקוחות שלכם פתח את המייל ומי רכש את המוצר, וכך תוכלו לבחון את רמת ההתעניינות של הלקוחות שלכם, ולכוון את המבצעים בהתאם להתעניינות של הלקוחות. 

ייתכן שתעדכנו על מבצע של קרם חדש ולא תזכו להיענות, וייתכן שתעדכנו על הוזלה במחיר של מוצר ותהיה היענות גבוהה – כך תלמדו איך למשוך אליכם לקוחות שוב ושוב , והמשמעות עבורכם היא הגדלת הרווחים.

 

כלי שיווק זול ומהיר 

שליחת ניוזלטר או  SMS מרובה מכותבים היא הוצאה קטנה בהרבה לעומת כל סוג פרסום אחר, קידום אתרים או  פרסום בטלוויזיה או בשלטי חוצות או חלוקת פליירים. 

שליחת ניוזלטר אטרקטיבי עם כותרת שמושכת את המקבל לפתוח אותה עשויה להניב עשרות אלפי פתיחות והקלקות.


כיום כמעט לכל עסק יש אתר וגם בשיווק דרך האינטרנט התחרות גדולה. ניוזלטר יאפשר לכם בדרך עקיפה  להביא לקוחות אל האתר שלכם באמצעות קישורים המפנים אל האתר שלכם. 

מעבר לכך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו להיחשף לאתר שלכם ולרכוש דרך האתר, אתם תרוויחו קידום של האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל באמצעות הכניסות לאתר. ככל שיותר לקוחות יגיעו אל האתר, גוגל יקדם את האתר שלכם יותר, וכך תוכלו להתקדם במיקום גבוה יותר לאתר שלכם ולקוחות חדשים ימצאו אתכם ביתר קלות ברשת האינטרנט.

 

להבין את הנתונים

אבל הגישה הנוחה והזולה היא אפילו לא היתרון המשמעותי שיש לניזלטר ככלי פרסום על פני כלים אחרים: יתרון עצום שיש לניוזליטר על סוגי פרסום אחרים הוא האפשרות ללמוד על הלקוחות שלכם באופן אישי, על הרגלי צריכה, מתי הם פותחים את המייל או לא, על מה הם מקליקים ועוד. כך תוכלו לכוון פרסום לחתכי לקוחות ותמנעו מהוצאה מיותרת. יש לכם את האפשרות לפצח את קוד המכירה הגדול ולהבין את נרגלי הצריכה של הלקוחות שלכם.

 

מה אפשר לכתוב בניוזלטר?

חדשות בתחום 

חדשות בעסק שלכם שרלוונטיות ללקוחות או לקהל הקוראים 

מבצעים חדשים

מבצעים והנחות מיוחדים ללקוחות קבועים

סקר שביעות רצון

השקה של פרסומת חדשה